Foto van ondergelopen straat in simpelveld tijdens code rood
Foto: Aron Nijs
Uitleg over

De staat van ons klimaat

In De staat van ons klimaat geeft het KNMI jaarlijks een overzicht van het weer in klimaatperspectief, zowel in Nederland als wereldwijd. Het rapport wordt elk jaar gepubliceerd rond 31 januari, onze verjaardag.

Actuele informatie over het klimaat is te vinden op de overzichtspagina Klimaat, in het klimaatdashboard en in de wekelijkse klimaatberichten

Meer uitleg over

  • Kyrill op 18 januari 2007 was een van de zwaarste stormen van de laatste jaren (Bron: WPI/KNMI/Jacob Kuiper)

    Storm Kyrill van januari 2007

    Op 18 januari 2007 werd West-Europa getroffen door Kyrill, één van de zwaarste stormen in Europa van de laatste decennia. Zeker 60 mensen kwamen om.
  • Weerkaart van de storm van 8 december 1703 (Bron: Extreem Weer, Jan Buisman)

    Decemberstorm van 1703

    De Watersnoodramp van 1953 is de grootste natuurramp van de vorige eeuw. Ook ruim 300 jaar geleden werd West-Europa getroffen door een grote storm.
Niet gevonden wat u zocht? Zoek in alle uitleg over