Nieuwsbericht

Gerrit Hiemstra beheert weerbureau WeerOnline

03 oktober 2001

NOS weerpresentator Gerrit Hiemstra beheert sinds 1 oktober 2001 het weerbureau WeerOnline. Bekendste activiteit van het nieuwe bedrijf is de website.

Gerrit Hiemstra was directeur van DLV Meteo BV een dochter-onder-neming van DLV Adviesgroep NV. Door een management buy out is Hiemstra, samen met mededirecteur Erik Brink, eigenaar van het bedrijf geworden. Door het succes op internet heeft WeerOnline een grote naamsbekendheid gekregen. Om die reden is het bedrijf omgedoopt in WeerOnline. Het nieuwe weerbureau is gevestigd in Wageningen en heeft op dit moment 8 medewerkers.WeerOnline heeft drie hoofdactiviteiten:

  • WeerOnline Nieuws en Info: leveren van weerapplicaties, weerinformatie, weerdata en klimaatgegevens.
  • WeerOnline Media: presenteren van weerinformatie op o.a. internet, radio en televisie.
  • WeerOnline Professional: uitvoeren van projecten en consultancy op het gebied van de meteorologie.
WeerOnline is actief in zowel de consumentenmarkt, de B2B-markt (business-to-business) als de professionele markt. In de consumentenmarkt bereikt WeerOnline met de website www.weeronline.nl meer dan 1 miljoen bezoekers per maand. De B2B-activiteiten van WeerOnline zijn vooral gericht op internetuitgevers, agri-business, boer en tuinder. In de professionele markt worden vooral waterbeheerders en adviesorganisaties bediend.

WeerOnline vormt samen met WetterOnline GmbH (Duitsland) en WeatherOnline (U.K.) een netwerk van weerbedrijven dat actief is in Nederland, België, Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland, Ierland, Groot-Brittannië en China. Het aantal landen zal de komende jaren worden uitgebreid.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

WeerOnline BV
Nudepark 97c
6702 DZ Wageningen
E-mail:
info@weeronline.nl
Tel.: 0317- 460355

Recente nieuws- en klimaatberichten

  1. Zonder klimaatverandering was het nu niet zo droog geweest

    De aanhoudende droogte van de afgelopen maanden leidt tot watertekorten. In Nederland zijn er inm...

    23 juli 2026 - Klimaatbericht
  2. De Nijmeegse 4Daagse: een terugblik op de driedaagse van 2022

    De 4Daagse van 2022 is de geschiedenis ingegaan als een driedaagse. Vanwege hoge temperaturen is ...

    20 juli 2026 - Klimaatbericht
  3. Voeg jouw weerstation toe aan het nieuwe WOW-netwerk

    Al twaalf jaar lang dragen zo’n duizend weerliefhebbers in Nederland bij aan de weersverwachtinge...

    16 juli 2026 - Nieuwsbericht
  4. Hittegolf in de Noordzee

    Wie deze week een duik nam in de Noordzee, voelde het misschien al: het water is opvallend warm v...

    15 juli 2026 - Klimaatbericht
Toon alle nieuws- en klimaatberichten